Podziękowanie za udział w targach ISSA INTERCLEAN 2015Podziękowanie za udział w targach ISSA INTERCLEAN 2015

2015-04-27

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie stoiska firmy  KIEHL & ŻEGARSKI - Czyste Rozwiązania Sp. z o.o. podczas targów ISSA INTERCLEAN 2015 w Warszawie oraz żywe zainteresowanie innowacyjnymi produktami z palety JOHANNES KIEHL KG.

Cieszymy się z bardzo interesujących, sympatycznych rozmów z Państwem, które po raz kolejny  potwierdziły, że Odbiorcy produktów KIEHLA to nie tylko wyjątkowi ludzie ale i eksperci w swojej branży.

Jesteśmy przekonani, że postawienie na markę KIEHL, jako na kwintesencję higienicznej czystości oraz perfekcji w doborze innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla usługodawców z branży czystości, zaowocuje w przyszłości nowymi, intratnymi dla Państwa kontraktami oraz rozwinie optymalnie naszą współpracę.

Już teraz pragniemy zaprosić Państwa w ramach kontynuacji naszych rozmów targowych do osobistego spotkania z Państwem. Czekamy na propozycję spotkania w dogodnym dla Państwa terminie,  podczas którego zapoznamy się ze specyfiką Państwa pracy oraz zaprezentujemy pełną ofertę naszych produktów, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem:
Mgr Robert Żegarski
Dyr. ds. Marketingu