Szkolenia KIEHLA czyli transfer KNOW-HOW to nie problem

Jesteśmy przekonani, iż rozwiązania systemowe KIEHLA mogą być wykorzystywane jeszcze bardziej efektywnie, jeżeli aktualna wiedza KNOW- HOW będzie przekazywana użytkownikom w ramach szkoleń systemowych, które zawsze dopasowujemy do specyfiki i obszaru działalności klienta. Dlatego też z myślą o stałych, jaki i o potencjalnych Odbiorcach marki KIEHL organizujemy 1,2- lub 3- dniowe seminaria teoretyczno-praktyczne w ośrodkach szkoleniowych JOHANNES KIEHL KG w Odelzhausen-Monachium i Berlinie-Genshagen oraz w Warszawie i innych miastach w Polsce. Nasi doświadczeni eksperci w kompetentny sposób przekazują uczestnikom wiedzę na temat specjalistycznych zagadnień i innowacyjnych rozwiązań. Seminaria teoretyczne łączymy z warsztatami praktycznymi, które są doskonałym treningiem oraz świetną okazją aby nabyć nowych umiejętności, wypróbować sił i nabrać pewności przekładając teorię na działania praktyczne w rodzimym obiekcie. 
Jeżeli jesteś stałym Odbiorcą produktów marki KIEHL i chciałbyś podwyższyć swoje kwalifikacje  lub  dopiero poznajesz nasze specjalistyczne produkty, serdecznie zapraszamy do udziału w naszym branżowym szkoleniu w kraju lub za granicą.  
Kontakt w sprawie szkoleń:
kiehl@kiehl-zegarski.pl lub  tel. 22 823 98 65UWAGA! 10.12.2019 (WTOREK)

EKO-SZKOLENIE w Krakowie.

Już dzisiaj przyjmujemy zapisy na szkolenie.

Zapisy na: kiehl@kiehl-zegarski.pl 

Szkolenie jest bezpłatne!

Badając nowe trendy, które pojawiły się w ostatnich latach na europejskim rynku czystości  oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm cleaningowych w Polsce,  przygotowaliśmy dla Państwa ofertę NOWYCH EKO-SZKOLEŃ KIEHLA łączących tematykę profesjonalnego utrzymania czystości w obiekcie w kontekście tradycyjnych oraz innowacyjnych, ekologicznych metod czyszczenia.

W Polsce mamy już ponad 249 obiektów certyfikowanych ekologicznie. Rosnąca popularność przestrzeni przyjaznych środowisku stawia przed administratorami obiektów oraz firmami sprzątającymi kolejne wyzwanie – wdrożenia EKO-Modelu w utrzymaniu czystości.  Nasze EKO-Szkolenia odpowiedzą Państwu na pytanie jak zdobyć dodatkowe atuty dla firmy rozszerzając działalność na tzw. „zielone obiekty”  oraz uzyskać EKO-Certyfikat KIEHLA. 

Dla kogo EKO-Szkolenia KIEHLA?

Nasze szkolenie kierujemy do Administratorów i Kierowników obiektów (biurowców, hoteli, galerii handlowych, restauracji, pralni, gastronomicznych etc.),  firm prywatnych, instytucji budżetowych, wyższych uczelni, szkół, banków, zarządców nieruchomości oraz dla pracowników firm sprzątających.

Termin Dopasujemy dla Państwa firmy dogodny termin

Zgłoszenia  kiehl&kiehl-zegarski.pl lub tel. 22 824 04 84

Koszt  szkolenia Szkolenie jest bezpłatne