Szkolenia KIEHLA czyli transfer KNOW-HOW to nie problem

Jesteśmy przekonani, iż rozwiązania systemowe KIEHLA mogą być wykorzystywane jeszcze bardziej efektywnie, jeżeli aktualna wiedza KNOW- HOW będzie przekazywana użytkownikom w ramach szkoleń systemowych, które zawsze dopasowujemy do specyfiki i obszaru działalności klienta. Dlatego też z myślą o stałych, jaki i o potencjalnych Odbiorcach marki KIEHL organizujemy 1,2- lub 3- dniowe seminaria teoretyczno-praktyczne w ośrodkach szkoleniowych JOHANNES KIEHL KG w Odelzhausen-Monachium i Berlinie-Genshagen oraz w Warszawie i innych miastach w Polsce. Nasi doświadczeni eksperci w kompetentny sposób przekazują uczestnikom wiedzę na temat specjalistycznych zagadnień i innowacyjnych rozwiązań. Seminaria teoretyczne łączymy z warsztatami praktycznymi, które są doskonałym treningiem oraz świetną okazją aby nabyć nowych umiejętności, wypróbować sił i nabrać pewności przekładając teorię na działania praktyczne w rodzimym obiekcie. 
Jeżeli jesteś stałym Odbiorcą produktów marki KIEHL i chciałbyś podwyższyć swoje kwalifikacje  lub  dopiero poznajesz nasze specjalistyczne produkty, serdecznie zapraszamy do udziału w naszym branżowym szkoleniu w kraju lub za granicą.  
Kontakt w sprawie szkoleń:
kiehl@kiehl-zegarski.pl lub  tel. 22 823 98 65 

           UWAGA! GRAFIK SZKOLEŃ - POLSKA 2018 R.

  • 22.10.2018 WROCŁAW- KIEHL & ŻEGARSKI
  • 13.11.2018 KATOWICE- KIEHL & ŻEGARSKI z firmą PROFI CENTRUM
  • 21.11.2018 POZNAŃ- KIEHL & ŻEGARSKI z firmą HIPROM
  • 27.11.2018 TORUŃ- KIEHL & ŻEGARSKI z firmą TUDEN

           Następne szkolenia w planie- 2019 R.

  • RZESZÓW
  • BIAŁYSTOK 

Wszystkie szkolenia KIEHL & ŻEGARSKI są otwarte i bezpłatne. Jeżeli chcesz ugruntować lub poszerzyć swoją wiedzą z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości produktami KIEHLA prześlij nam swoje zgłoszenie na kiehl@kiehl-zegarski.pl. Serdecznie zapraszamy!