Kosmetyka samochodowa

KIEHL: Kosmetyki samochodowe

Felgenreiniger – Środek do mycia wszystkich typów felg

Usuwa uporczywe zabrudzenia po smarach, olejach, pyłach hamulcowych. Nie zawiera ani kwasów, ani zasad tak aby czyścić bezpiecznie. Natryskiwać na suche felgi, ale nigdy nie na gorące! Nie dopuścić do wyschnięcia. Czerwona barwa sygnalizuje czas procesu czyszczenia (3 do 5 minut). W razie konieczności użyć miękką szczotkę lub gąbkę. Następnie spłukać dużą ilością wody najlepiej pod wysokim ciśnieniem.

Insektenentferner – Środek do usuwania śladów po owadach

Do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli itd. Usuwa ślady po owadach, ptasich odchodach, po tankowaniu i po spalinach. Jest przyjazny dla środowiska a także dla separatorów olejowych; chroni czyszczony materiał. Spryskać powierzchnię i po 1 minucie działania przetrzeć czystą gąbką albo ściereczką. Następnie spłukać dużą ilością wody, najlepiej pod wysokim ciśnieniem. Nie stosować na gorące powierzchnie. Nie dopuścić do wyschnięcia. Produkt wolny od fosforanów.

Kunstoff+Leder – Środek do mycia i konserwacji tworzyw + skóry

Do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli; do części wewnętrznych i zewnętrznych. Przeznaczony do tworzyw, gumy, skóry syntetycznej oraz lakierowanej, skóry naturalnej. Usuwa zabrudzenia, jest antystatyczny; impregnuje przed ponownym zabrudzeniem i wodą. Produktem spryskać suchą ściereczkę (większe powierzchnie można spryskać bezpośrednio), a następnie wytrzeć element i wypolerować. Efekt matowy.

Optima – Środek do mycia szkła i innych gładkich powierzchni

Usuwa zanieczyszczenia ze wszystkich powierzchni wodoodpornych. Najlepiej czyści szkło i pleksi takich elementów jak: szyby, lustra, reflektory. Natryskiwać koncentrat a następnie wytrzeć czystym, suchym i chłonnym papierem lub ściereczką. Nie płukać ściereczki, zawsze używać świeżej i suchej.

Scheibenenteiser – Odmrażacz do szyb

Szybki i delikatny. Działa po kilku sekundach. Chroni przed ponownym oblodzeniem. Spryskać zamarznięte szyby. Miękki roztopiony lód ściągnąć wycieraczką a twardszy usunąć skrobaczką. Do samochodów osobowych i ciężarowych.

Letni płyn do spryskiwaczy samochodowych

Super koncentrat do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych. Szybko i bezproblemowo usuwa brud utrudniający widoczność. Dozowanie 1:100 (30ml produktu na 3l wody).

Petrofit

Produkt do czyszczenia dystrybutorów paliw

Czyści dystrybutory paliw, wysepki pod dystrybutorami i regały sklepowe z olejami. Rozpuszcza paliwa, sadzę itp. Przyjazny dla środowiska, także dla separatorów olejowych, nie zawiera mineralnych węglowodorów. Pielęgnuje czyszczony materiał. Sposób użycia: Rozpylać bezpośrednio stężony, albo nanosić za pomocą ściereczki z mikrofazy. Po czasie działania maks. 1-2 minuty spłukać czystą wodą. Nigdy nie czyścić gorącej powierzchni! Nie dopuścić do wyschnięcia! Nie dopuścić do pracy w bezpośrednim nasłonecznieniu! Przestrzegać zaleceń karty charakterystyki WE i karty technicznej produktu!

Brill Gomma Plus – pielęgnacja opon – efekt matowy

Do opon samochodów osobowych, ciężarowych i motocyklowych. Usuwa zabrudzenia i impregnuje przed ponownym zabrudzeniem oraz wodą. Nie pozostawia kleistego filmu. Spryskać cienką warstwę na czyste suche lub lekko wilgotne opony i rozprowadzić za pomocą gąbki lub pędzla. Zużycie na 1 oponę (część zewnętrzna) ok. 5 ml. Nie dozować zbyt dużo! Nie zabrudzić elementów funkcjonalnych (np. tarcz hamulcowych).

Motorreiniger – Środek do mycia silnika

Przeznaczony do samochodów, motocykli. Usuwa smar, olej i zabrudzenia. Jest przyjazny dla środowiska, a także dla separatorów olejowych; nie zawiera substancji ropopochodnych, chroni myty materiał. Spryskać i po 1-2 minucie działania spłukać dużą ilością wody najlepiej przy użyciu słabego ciśnienia. Zwrócić uwagę na części elektroniczne. Nie stosować na gorący silnik! Produkt wolny od fosforanów.

www.kiehl-zegarski.pl

Nie wiesz jaki produkt wybrać dla siebie?

Zadzwoń do nas - pomożemy

Skontaktuj się
© 2024 Kiehl & Żegarski. All rights reserved.